O nas

Grupa Complex powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb przedsiębiorców na usługi outsourcingu związane z obsługą ich firm. Coraz częstsze słowa krytyki, odnośnie jakości obsługi, w stosunku do Administracji Publicznej skłoniły nas do wyjścia z ofertą wyręczania naszych klientów w załatwianiu wszelakich spraw urzędowych od rejestracji firmy po reprezentację przed organami podatkowymi. Dodatkowo zapewniamy zaplecze lokalowe i obsługę biurową, w dogodnej formie Wirtualnego biura, jako alternatywy dla tradycyjnego wynajmu powierzchni biurowej. Staramy się aby świadczone przez nas usługi były udogodnieniem dla naszych klientów w codziennym prowadzeniu firmy. Podchodzimy z wielką starannością i rzetelnością do powierzonych nam zadań, a zespół fachowców czuwa nad tym aby wszystko przebiegało sprawnie i bez zakłóceń.

Kim jesteśmy i co robimy

Tworzymy grupę fachowców, którzy w kompetentny i pełny sposób zapewniają wachlarz usług skierowanych dla nowo powstających i już działających na rynku firm. Naszym celem jest oferowanie klientom wsparcia w działaniach administracyjno – biurowych oraz pomoc przy załatwianiu spraw w Urzędach Administracji Publicznej.

Miejsce nie jest bez znaczenia

Położenie Twojego biznesu ma kluczowe znaczenie na jego rozwój. Polska w chwili obecnej jest Europejskim Centrum Biznesu. Jako jeden z nielicznych krajów w UE może poszczycić się dobrymi wynikami gospodarczymi. Coraz więcej firm z kapitałem zagranicznym przenosi się właśnie do Polski, a za główną siedzibę wybiera Warszawę, gdyż jest to serce biznesu.

Wszystko w jednym miejscu

Dostarczamy kompleksowo usługi outsourcingu dla biznesu. Poczynając od pomocy w wybraniu formy prawnej firmy oraz zarejestrowaniu jej, poprzez adres rejestrowy i obsługę biurową, po pełną obsługę księgowo – kadrową podmiotów. Ułatwiamy życie dzięki koncentracji wielu usług w jednym miejscu. Możemy przejąć większość zadań powierzonych nam przez klientów.

Fachowe wsparcie

W naszym zespole znajdują się eksperci w dziedzinie prawa gospodarczego i handlowego oraz przepisów podatkowych. Dążymy do ciągłego rozwoju kwalifikacji naszych pracowników tak aby byli oni w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów. Grono naszych pracowników ciągle powiększa się o nowych specjalistów z różnych dziedzin. Poszerzamy również zakres usług.

Rozwój jest w Twoich rękach, my Ci pomożemy

W dzisiejszych czasach zbyt wiele rzeczy odciąga przedsiębiorców od tego co jest w biznesie najistotniejsze – pozyskiwania klientów i działań mających na celu zmaksymalizowanie zysków firmy. Jesteśmy zasypywani mnóstwem zbędnych informacji oraz powszechnie panującą biurokracją. Warto więc zlecić rzeczy najbardziej absorbujące nasz cenny czas specjalistom, a samemu zająć się tym co jest istotą prowadzanego przez nas biznesu?! Jesteśmy w stanie przejąć większość obowiązków i spraw spoczywających na przedsiębiorcach wyręczając ich w codziennych sprawach. Daje to większe możliwości dla rozwoju Państwa biznesu.}The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.