Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to usługa skierowana zarówno do nowo powstających jak i istniejących firm. Podstawą usługi jest użyczenie prestiżowego adresu dla siedziby firmy z możliwością rozbudowania pakietu o szereg usług dodatkowych. Wirtualne biuro ma na celu zapewnienie wizerunku rzetelnej firmy za stosunkowo niską cenę w porównaniu do tradycyjnego wynajmu powierzchni biurowej. Firmy mogą zaoszczędzić nawet do 90% kosztów związanych z prowadzeniem biura nie tracąc na jego funkcjonalności. Zaletą Wirtualnego biura jest swobodny dostęp do usług oraz  forma rozliczenia jedynie za wykorzystany czas np. na spotkania z klientami (pokój konferencyjny i gabinet na godziny).

Szeroki wachlarz usług

Oferujemy kilka podstawowych pakietów, które spełnią oczekiwania większości klientów. Opis poszczególnych Pakietów znajduje się w menu umieszczony z lewej strony. Dla osób, które potrzebują czegoś więcej przygotowaliśmy Pakiet VIP, w którym klient sam decyduje z jakich usług chce korzystać. Jest to usługa „Szyta na miarę”.

Naszym klientom oferujemy:

  • Adres rejestrowy firmy w Prestiżowej lokalizacji
  • Odbieranie korespondencji pocztowej
  • Dostęp do indywidualnej linii telefonicznej
  • Możliwość korzystania z Pokoju Konferencyjnego (dla 6 osób) i Gabinetu do spotkań z klientami lub kontrahentami (dla 3 osób). Za dodatkową opłatą oferujemy napoje (kawa, herbata, woda)
  • Wynajęcie stanowiska do pracy na godziny
Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi dodatkowe

 

https://topspyapps.net - The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.